Афіша подій

Прем'єра
повернутись до афіш
Початок вистави 18:00
Ціна квитка 500-1500 грн
З цією виставою щось не так

Мова вистави - українська

Додаткова інформація - У виставі лунають гучні звуки та постріли

Тривалість - 2 год. з антрактом

Прем'єра - 25 листопада 2023 року

Автор - Генрі Льюїс, Джонатан Сейєр, Генрі Шилдс (Mischief)

Режисерка - Емі Мілбурн (Велика Британія)

Хореографи - Інга Красовська, Антон Вахліовський

Перекладачка - Оксана Савиченко

Куратори проєкту - Юріс Жагарс, Стас Жирков, Олеся Жураківська

“З цією виставою щось не так” – україномовна версія популярної лондонської комедії-франшизи “The Play That Goes Wrong”.

 

П’єса, що була написана Генрі Льюїсом, Джонатаном Сейєром та Генрі Шилдсом із Mischief, більше 10 років з успіхом демонструється в лондонському Вест-Енді. Британська версія вистави отримала престижну премію Лоуренса Олів’є як найкраща нова комедія. Це – франшиза, на сьогодні вона показується більш ніж в 30 країнах світу різними мовами, і всі вистави – точні копії оригінальної версії. Бродвейська версія вистави багатьма вважається найсмішнішим хітом Бродвею.

“The Play That Goes Wrong” — глобальне явище, яке гарантовано змусить ваш живіт боліти від сміху! Британський гумор, суміш Монті Пайтона та Шерлока Холмса, де все швидко перетворюється з поганого на зовсім катастрофічне.

Ви всі знаєте класичну британську історію: у маєтку сталося вбивство, й інспектор займається цією справою, щоб знайти винуватця. Однак, коли цей сюжет передають схильним до нещасних випадків акторам драматичного гуртка Корнлі, усе, що може піти не так… йде не так!

Реквізит не залишається на стінах, актори забувають свої репліки, навіть підлога сцени провалюється. Попри форс-мажор, герої цієї історії сповнені рішучості довести виставу до кінця.

Вистава створюється спільно трьома театрами – Театр на лівому березі (Україна), Театр Дайлес (Латвія), Mischief (Велика Британія).

 

❗ Увага ❗ Фото- та відеозйомка під час вистави заборонені ❗ В разі порушення цього правила ви будете повинні залишити залу, без компенсації вартості квитка.

❗ Після третього дзвінка вхід до глядацької зали буде заборонено, без компенсації вартості квитка.

 

MISCHIEF (Продюсер) з невеликої британської театральної трупи виросли до рівня всесвітньо відомої комедійної сенсації, яка отримала численні нагороди. Вистава “The Play That Goes Wrong” показується на сцені в Лондоні та Нью-Йорку, а “Peter Pan Goes Wrong” наразі гастролює Великою Британією з різдвяним сезоном у Вест-Енді. Обидві вистави ліцензовано по всьому світу, а також інші роботи Mischief, включаючи “The Comedy About a Bank Robbery”, “Mind Manlger” та “Groan Ups”. Екранні роботи включають і серіал BBC “The Goes Wrong Show”. Mischief розробляє нові продукти для театру, телебачення, кіно та інших сфер. MischiefComedy.com

 

Команда Mischief Worldwide: Режисери: Марк Бентлі, Джо Денверс, Генрі Льюїс, Джонатан Сейєр, Гіларі Стронг (Чеір) і Кенні Вакс. CEO: Джо Денверс. Маркетинг і бренд-менеджер: Гаррі Лок’єр. Менеджер з ліцензування: Джессіка Холл.Продакшн і адміністративний асистент: Мінолі Де Сільва. Фінансовий директор:  Шарлотт Джонсон. Літературні права: Нікі Стоддарт для  United agents LLP. Соціальні мережі: Рона Келлі для Tandem Marketing Worldwide.

 

Постановка вистави “З цією виставою щось не так” в Ризі, театр Дайлес: 
Режисерка – Емі Мілбурн (Велика Британія). Хореографка – Інга Красовська. Асистентка режисерки – Лаура Чаупале. Помічниця режисерки – Катерина Парфир‘єва. Директор театру – Юріс Жагарс. Кураторка – Лаура Вілцане.

 

Актори

Сандра, Флоренс Коллімур
Інспектор Картер, Кріс
Роберт, Томас Коллімур
Макс, Сесіл Хевешем, Артур
Денніс, Перкінс
Джонатан, Чарльз Хевешем