Ви в театрі

Ви в театрі

ПРИВІТ! РАДІ ВІТАТИ В НАШОМУ З ВАМИ ТЕАТРІ!

  • Театр відчиняє свої двері за годину до початку вистави. Ти маєш можливість прийти раніше, поспілкуватись з друзями в нашій лофт зоні та замовити смачненьке в буфеті. Ми зробили все, щоб твоє перебування в театрі до, в антракті та після вистави було максимально комфортним. Будь ласка, не запізнюйся, адже ми маємо певні правила:
  • Якщо ти запізнився на виставу малої сцени. Після початку вистави вхід до зали не є можливим, навіть при наявності квитка.  На жаль, невеликий простір та технічні умови зали не передбачають «втручання» у неї під час вистави.
  • Якщо ти запізнився на виставу основної сцени. Після третього дзвінка вхід до зали не є можливим. Якщо ти придбав місця в партері та запізнився – маєш можливість переглянути першу дію на вільних місцях бєл’єтажу, а після антракту зайняти своє місце у партері.

Ми розуміємо, що ситуації бувають різні. Тож за потреби ми завжди готові замінити твої квитки на показ вистави в інший день. Для цього достатньо просто звернутись до адміністрації театру, яка завжди чекає на тебе в холі.

Просимо з розумінням поставитись до загальних правил театру – вони існують саме для твого максимально комфортного перегляду вистав. Адже, ніхто не любить відволікатися на гостей, що запізнились і шукають свої місця, під світло ліхтариків наших адміністраторів. 


ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТЕАТРУ під час воєнного стану

Театр працює. Вистави граються.

У разі повітряної тривоги, ми будемо вимушені перервати виставу та пройти до найближчого укриття, яке розташовано в сусідній будівлі – на підземному паркингу торгівельного центру “Комод”.

Після відбою повітряної тривоги ми чекатимемо на глядачів в глядацькій залі, за 10 хвилин виставу буде продовжено. 

Якщо повітряна тривога почалася до початку вистави, в залежності від репертуару в цей день та тривалості тривоги, виставу буде або розпочато за 10-30 хвилин після відбою тривоги, або скасовано. В історіях в соцмережах ми повідомлятимемо конкретику щодо показу вистави в цей день. У разі скасування вистави, а також у разі, якщо у вас не вийде приїхати до театру після відбою тривоги, зв’яжіться з нашими адміністраторами задля перебронювання квитків на інший день.

Контакти адміністраторів театру: [email protected]

 

#тримайсясвогоберега