Ви в театрі

Ви в театрі

ПРИВІТ! РАДІ ВІТАТИ В НАШОМУ З ВАМИ ТЕАТРІ!

  • Театр відчиняє свої двері за годину до початку вистави. Ти маєш можливість прийти раніше, поспілкуватись з друзями в нашій лофт зоні та замовити смачненьке в буфеті. Ми зробили все, щоб твоє перебування в театрі до, в антракті та після вистави було максимально комфортним. Будь ласка, не запізнюйся, адже ми маємо певні правила:
  • Якщо ти запізнився на виставу малої сцени. Після початку вистави вхід до зали не є можливим, навіть при наявності квитка.  На жаль, невеликий простір та технічні умови зали не передбачають «втручання» у неї під час вистави.
  • Якщо ти запізнився на виставу основної сцени. Після третього дзвінка вхід до зали не є можливим. Якщо ти придбав місця в партері та запізнився – маєш можливість переглянути першу дію на вільних місцях бєл’єтажу, а після антракту зайняти своє місце у партері.

Ми розуміємо, що ситуації бувають різні. Тож за потреби ми завжди готові замінити твої квитки на показ вистави в інший день. Для цього достатньо просто звернутись до адміністрації театру, яка завжди чекає на тебе в холі.

Просимо з розумінням поставитись до загальних правил театру – вони існують саме для твого максимально комфортного перегляду вистав. Адже, ніхто не любить відволікатися на гостей, що запізнились і шукають свої місця, під світло ліхтариків наших адміністраторів. 


ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТЕАТРУ З 1.11.21

Театр працюватиме! Але з обмеженнями.

Так, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, з 1 листопада змінюються правила відвідування театру.
Відтепер потрапити до театру можна за умови наявності документу з негативним ПЛР-тестом або експрес-тестом на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката (сертифікат про повну вакцинацію – щеплення 2 дозами вакцини).
Бажаємо усім здоров’я та чекаємо у театрі!
По усіх додаткових питаннях звертайтеся, будь ласка, до адміністраторів театру: [email protected]

 


ДОСТУПНИЙ ТЕАТР

   Безпрецедентні умови відвідування столичного театру – квитки від 50 грн. на майже весь репертуар Основної сцени.
Ми знижуємо вартість квитків на наші вистави. Тепер наша програма #доступнийтеатр діятиме на більшість вистав репертуару для пільгових категорій населення, студентів та власників “Картки киянина”.
Для уточнення переліку вистав за даною програмою звертайтеся за телефонами:
044 517 41 04
067 408 26 18

До зустрічі в нашому з вами театрі!

#тримайсясвогоберега