Ви в театрі

Ви в театрі

 

ПРИВІТ! РАДІ ВІТАТИ В НАШОМУ З ВАМИ ТЕАТРІ!

ТЕАТР ВІДЧИНЯЄ СВОЇ ДВЕРІ ЗА ГОДИНУ ДО ПОЧАТКУ ВИСТАВИ – тож ти маєш можливість прийти раніше, поспілкуватись з друзями в нашій лофт зоні та замовити смачненьке в буфеті. Ми зробили все, щоб твоє перебування в театрі до, в антракті та після вистави було максимально комфортним. Будь ласка, не запізнюйся, адже ми маємо певні правила:

ЯКЩО ТИ ЗАПІЗНИВСЯ НА ВИСТАВУ МАЛОЇ СЦЕНИ

Після початку вистави вхід до зали не є можливим, навіть при наявності квитка.  На жаль, невеликий простір та технічні умови зали не передбачають «втручання» у неї під час вистави.

ЯКЩО ТИ ЗАПІЗНИВСЯ НА ВИСТАВУ ОСНОВНОЇ СЦЕНИ

Після третього дзвінка вхід до зали не є можливим. Якщо ти придбав місця в партері та запізнився – маєш можливість переглянути першу дію на вільних місцях бєл’єтажу, а після антракту зайняти своє місце у партері.

Ми розуміємо, що ситуації бувають різні. Тож за потреби ми завжди готові замінити твої квитки на показ вистави в інший день. Для цього достатньо просто звернутись до адміністрації театру, яка завжди чекає на тебе в холі.

Просимо поставитись з розумінням до правил театру – вони існують саме для твого максимально комфортного перегляду вистав. Адже, ніхто не любить відволікатися на гостей, що запізнились і шукають свої місця, під світло ліхтариків наших адміністраторів. 

#тримайсясвогоберега