Афіша подій

Прем'єра
повернутись до афіш
Початок вистави 18:00
Ціна квитка 250-600 грн
Самотній Захід

Мова вистави - українська

Прем'єра - 23 березня 2024

Автор - Мартін Макдона

Режисер - Олександр Соколов

Художник-постановник - Володимир Махнюк

Художниця костюмів - Дарина Татарова

Помічниця режисера - Дарина Топіха

Дія «Самотнього Заходу» відбувається у Коннемарі, на заході Ірландії. Ми спостерігаємо за двома братами, Валеном та Колменом, які живуть в будинку свого батька після його нещодавньої смерті. Вони вважають неможливим співіснування без постійних суперечок на найпростіші теми. Їхнє співіснування – суцільна черга конфліктів. Але отець Велш, місцевий молодий священик, готовий спробувати примирити братів, перш ніж їхні дрібні сварки переростуть у криваву бійню ідеологій.

«Самотній Захід» — це складний, похмурий і неймовірно зворушливий твір, в якому магічним чином переплітаються біблійські міфи, сучасні реалії буття, рефлексії, питання сім’ї, віра, дослідження життя і смерті, гумор та самотність.

Від автора «Залягти на дно в Брюгге», «Банші Інішерина», «Три білборда за межами Еббінга, Міссурі» — Мартіна Макдони. Всесвітньо відомий драматург підтримує Україну, він надав право безкоштовно робити постановку за його п’єсою протягом дії воєнного стану та грати її протягом 90 днів після його припинення/скасування.

Від першого переможця першого фестивалю памʼяті засновника театру Едуарда Митницького «Митниця. Нова режисура» — Олександра Соколова.

Актори

Григорій Наумов