Новини

В нашому театрі розпочинається партнерський проєкт за підтримки УКФ – Стендап-п’єса

В нашому театрі розпочинається партнерський проєкт за підтримки УКФ – створення стендап-п’єси на чолі з головною режисеркою нашого театру, кураторкою та режисеркою проєкту – Тамарою Труновою.

Чи любите ви стендап? Чи ходите на виступи стендаперів в клуби? Чи дивитесь відомих стендап-коміків в ютюбі? Що не говори, а жанр стендап-камеді наразі дуже популярний в усьому світі. А чи задумувалися, що вийде, якщо об’єднати стендап і театр, де театральні актори розкажуть аудиторії історії зі свого власного життя?
Майбутня стендап-п’єса носитиме назву “Несмішний стендап”. Вже вирішено, що для її втілення відібрані актори нашого театру: Ірина Ткаченко, Дмитро Соловйов, Марина Клімова, Володимир Кравчук, Катерина Савенкова, Михайло Досенко, Костянтин Кириленко, які, разом з Тамарою Труновою, стануть ще й співавторами п’єси.
Стендап-п’єса буде написана в результаті індивідуальних дослідженнь та експериментів кожного учасника, які ми поки вимушені тримати в секреті. Команда прагне знайти та розпізнати новий творчий ресурс всередині колективу і повернутись до Шекспірівського театру, коли драматург, режисер та актори – це єдине ціле, що діють взаємопов’язано, доповнюють та виходять ідейно від думок, спостережень, знахідок одне від іншого. Робота має зароджуватись всередині театру. Тут і зараз.
В результаті цієї коллаборації ми прагнемо створити загальне, об’єднуюче авторство культурного продукту.
Кінцевим результатом командних надбань стане п’єса “Несмішний стендап”, яка буде втілена у вигляді сценічного читання у кінці вересня на сцені нашого театру.
Проєкт створюється за підтримки Українського культурного фонду.