Колектив
повернутись до колективу

Олександр Середін

Режисер

Павло Ар’єРежисер

Народився 7 березня 1991 року у Харкові.
Закінчив НТУ «ХПІ» (факультет інформатики та управління) та Харківську державну академію культури (театральний факультет, майстерня Гориславця Володимира Микитовича).
Читки п’єс Олександра проходили в Києві, Харкові, Тольятті, Владивостоці, Петербурзі, Москві. Два рази — у 2016-му та 2017-му — його п’єси «Краб в смешной кепке» і «Гимнастический козел» потрапляли до шорт-листа фестивалю молодої драматургії «Любимовка». П’єса «Гимнастический козел» також потрапила до шорт-листа «Тижня актуальної пєси» та була поставлена в Gogol school Микитою Бєтєхтіним. З 2017 року Олександр Середін працює в Харківському драматичному театрі ім. О. С. Пушкіна, де поставив «Гимнастический козел» (вистава прийняла участь у фестивалі Parade-fest), а також «Герой нашего времени» за Ю. М. Лєрмонтовим, «Пушкин. Племя» за п’єсою «Александр Пушкин» Михайла Булгакова, «Нигилисты» за романом І. С. Тургенєва “Отцы и дети”, «Эвридики больше нет» за п’єсою Жана Кокто “Орфей.
Прем’єра його вистави «Романтика» за новелою Миколи Хвильового «Я (Романтика)» на сцені Театру на лівому березі Дніпра відбулась 15 червня 2019 року.

Вистави

Романтика − Режисер-постановник, автор інсценізації