Афіша подій

Прем'єра
повернутись до афіш
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 210-420 грн
Сімейний альбом / Album di Famiglia

Тривалість - 1 год. 30 хв. без антракту

Жанр - Трагікомедія про вареники та 90-ті

Прем'єра - 14 грудня 2019 року

Автор - Маттео Спіацці (Італія)

Режисер-постановник - Маттео Спіацці (Італія)

Художник - Юрій Ларіонов

Художниця з костюмів - Христина Корабельникова

Помічниця режисера - Наталія Дуброва

Що таке сім’я?

Щоб знайти відповідь на це запитання запрошуємо зазирнути  в шпарини старого будинку. Ми підглядатимемо за життям сім’ї, що проживає в Україні в 90-х роках. Сім’ї, в якій поєднують своє буття три покоління. Неминучий супротив батьків та дітей. Те, що мало величезне значення для старшого покоління, дуже швидко перестає цінуватись їх нащадками. Ми перемістимось в часи розпаду СРСР, саме тоді коли Америка почала з’являтись на полицях наших магазинів, на зломі часів, при зміні правлінь.

І давайте уявимо, що всі актори будуть в масках? В модернових масках «Commedia dell’Arte».

Як же без них? Адже, режисер цієї вистави – Маттео Спіацці (Італія).

Маттео Сп’яцці (Італія) – відомий режисер, актор, викладач драми та організатор театральних подій. Працював в театрах Італії, Польщі, Словенії, Естонії, Австрії, Білорусі, Росії, Еквадорі.  Маттео спеціалізується на «Commedia dell’Arte» («Комедія масок») –  сучасний вид італійського народного театру, вистави якого створюються методом імпровізації, за участю професійних акторів, одягнених в маски.

«Сімейний альбом/ Album di Famiglia» перша вистава Маттео Спіацці (Італія) в Україні. Виставу створено за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського інституту культури в Україні.

Якщо вам не вистачає нових, унікальних театральних вражень – ця вистава точно для вас. Італійський театр в Україні — став натхненням та незабутнім досвідом для наших акторів. Тож ми вирішили розділити ці емоції з найріднішими – нашими глядачами.

 

 

Актори