Новини

Ювілей Олесі Жураківської на сцені Жовтневого палацу

13 серпня улюблена мільйонами українців акторка святкуватиме свій День народження на сцені МЦКМ (Жовтневий палац) – вона гратиме Жозефіну у виставі “Корсиканка”.

“Я ніколи не грала “Корсиканку” в свій День народження, – зізнається Олеся Жураківська. – І оскільки зараз гучно святкувати мені здається недоречним, то зіграти виставу – це можливість відсвяткувати, не святкуючи”. 

“Корсиканка” – одна з візитівок київського Театру на лівому березі. Для Олесі роль Жозефіни стала знаковою, бо саме з цієї вистави 20 років тому розпочався відлік її головних ролей в театрі та кіно. І всі ці роки “Корсиканка” збирає аншлаги по всій Україні. За 20 років незрівнянна Жозефіна з’явлаляся на сцені більше 250 разів. І кожного разу у виконанні Олесі Жураківської.

Для акторки “Корсиканка” у Жовтневому палаці – це можливість зібрати одночасно 2 тисячі глядачів та подарувати радість всім присутнім. 

“Кожна людина, яка сидітиме в цей день в цій величезній залі, буде для мене важливою та особливою. Як говорять, розділена з другом радість – це подвійна радість. І всі разом ми проживемо, сподіваюся, щасливу частинку свого життя”, – говорить Олеся Жураківська. 

В основу вистави покладена найпопулярніша п’єса чеського драматурга Іржі Губача. Поставив її режисер Олексій Лісовець, художник – Олег Луньов, автор музичного рішення – Олександр Курій. 

Дія відбувається у 1819 році на острові Святої Єлени, де у засланні, принижений та переможений, зустрічає старість великий імператор Наполеон. Тепер уся його велич — потонувше в часі минуле, а імператорський мундир — опудало на городі. Абсолютно несподівано в житті колишнього імператора з’являється корсиканка Жозефіна. Ця дивна, смішна і хоробра жінка змушує його забути про свою велич, та повертає прості людські бажання.

Для вас гратимуть актори Театру на лівому березі: Олеся Жураківська, Сергій Солодов, Андрій Мостренко, Святослав Фехтел, Олександр Божко, Юрій Литвин, Володимир Мовчан. 

 

Тривалість – 2 години 10 хвилин, з антрактом. Чекаємо на вас!

Вистава “Корсиканка” у Києві відбудеться 13 серпня 2023 року о 18:00 у Жовтневому палаці. 

Квитки: https://concert.ua/uk/booking/korsikanka/