Новини

Новий 43-й театральний сезон під гаслом «NOW is WOW»

Вже з 1-го вересня ми починаємо новий 43-й сезон під гаслом «NOW is WOW»

Щороку ми обираємо ключову тему та ідею, яка об’єднує усі вистави нового сезону. Цього разу – це NOW is WOW. Як і завжди, наш театр дотримується свого курсу – бути демократичним, актуальним та прогресивним для глядача. Говорити про болюче та важливе, бути відкритим та близьким, триматись європейського вектору та, звісно ж, свого берега. 

То що ж означає NOW is WOW?

WOW – це те, що нас дивує, те, що звертає нашу увагу на раніше непомічені речі та змушує подивитись на звичне під іншим кутом. Кожна подія у світі та на сцені – це WOW. В цьому ефекті людство живе з початку 2020-го, і ми – його частина.

NOW – ми живемо в часі, який колись стане історією. Він унікальний і ми хочемо, аби він став для вас і для нас особливим.
Оновлений світ встановлює нові правила, і ми готові їх прийняти. Але, як і раніше, ми будемо вас дивувати, давати новий досвід, ламати стандарти і творити нові формати. Як і раніше, ми в одній мережі з усім світом.

to pause or to play? Ми хочемо розширювати кордони, а не звужувати. Тримаючи дистанцію, хочемо бути ближче. Ми готові поселитись у вашому телефоні, щоб ви завжди могли приєднатись до нас з будь-якої точки світу. Ми готові писати вам повідомлення, надсилати відеолекції та голосові наших читок.
to network or to netflix? Починайте діалог, адже NOW is WOW!

Які прем’єри чекають на нас у новому сезоні?

  • «Хлібне перемир’я» – написав Жадан, поставив Жирков.
  • «Дім»  британської драматургині Ніколи МакКартні у постановці Тамари Трунової (за підтримки УКФ).
  • «Людина з …» у постановці білоруського режисера Дмитра Богославського (за підтримки УКФ).
  • «Поїхати не можна залишитись» від режисерки Тетяни Губрій за п’єсою Ігоря Носовського
  • Нова потужна постановка від режисера Макса Голенка.
  • Вистава від британського режисера Метью Еванса в рамках резиденції Taking the Stage 2.0 та за підтримки Британської ради. 

 

Далі – більше! Тож тримайся свого берега і пам’ятай – NOW IS WOW.