Новини

Інформація щодо позапланового внутрішнього аудиту нашого Театру

З 15 грудня 2022 року по 31 січня 2023 року в Театрі на лівому березі відділом внутрішнього аудиту Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради проводився позаплановий внутрішній аудит. Перевірка була ініційована скаргою від трьох працівників нашого театру.

Досліджувалась діяльність Театру на лівому березі та надавалася її оцінка щодо законності, достовірності, ефективності використання бюджетних коштів та коштів від основної діяльності, спрямованих на оплату праці; дотримання чинного законодавства при організації гастрольної діяльності.

Основний висновок: “Аудитом встановлено, що при організації трудових відносин в умовах воєнного стану керівництвом Театру були вибрані та запроваджені в роботі різні форми та режими роботи його працівників, передбачені діючими нормативно-правовими актами, у тому числі введеними в дію з початку війни. Оплата праці працівників, у тому числі і відправлених у відрядження, мобілізованих, здійснювалось у відповідності до вимог чинного законодавства. Усі гастрольні заходи, в яких брали участь працівники Театру, були погоджені у встановленому порядку Департаментом культури шляхом видання відповідних наказів”.

Таким чином, інформація, викладена в скарзі і розповсюджена в ЗМІ, про звільнення акторів, що доєдналися до лав ЗСУ і Національної гвардії України, про знищення виробничих цехів, про розтрату державних коштів, про порушення трудового законодавства і про неможливість грати репертуарні вистави, не є правдивою і була спростована роботою незалежної комісії.

Розгорнуті результати аудиту опубліковані у відкритому доступі, і ознайомитися з ними можна на порталі “Київаудит” https://kyivaudit.gov.ua/

Задля зручності – тут скан аудиторського звіту.