Новини

Гастролі вистави “Клас” до Польщі
Майже документальна вистава “Клас” на фестивалі “FESTIWAL KIERUNEK WSCHÓD VI” в Польщі

Ми вже повернулися додому з Білостоку, і ось що хочемо написати.

Коли думаєш, що шлях до глядача може зайняти дві з половиною доби та 7 (!) різних потягів в обидва боки – ти все одно не маєш сумнівів, що потрібно їхати, бо на тебе чекають.
Коли ти вперше в Європі показуєш виставу про нас сьогоднішніх, нашу війну і наші проблеми – ти знаєш, що це гіперважливо як для тебе, так і для твоєї країни, бо про це треба кричати.
Коли ти кожну виставу граєш, як востаннє і розумієш по-справжньому, що саме сьогодні вона дійсно може бути останньою в такому вигляді – ти все одно виходиш на сцену і робиш це чесно, бо інакше не можеш.
Коли після показу вистави ти ще годину спілкуєшся з глядачами і отримуєш позитивний фідбек та підтримку – ти розумієш, що все, що відбувається з тобою тут і зараз, за цих обставин – це не лише твоя боротьба, а й цілого світу, бо за тобою – правда.
Дорогі наші глядачі, організатори фестивалю в Білостоку! Ми вам безмежно вдячні за таку увагу.
Дякуємо акторам/авторам вистави “Клас” – Марині Клімовій, Анастасії Іванюк, Анастасії Пустовіт, Дмитру Олійнику, Олегу Гоцуляку, Олександру Соколову, Костянтину Олексенку, Макару Тихомирову, Дмитру Соловйову, драматургу вистави – Павлу Ар’є, режисеру вистави – Стасу Жиркову.
Вітаємо Марину Клімову та Олега Гоцуляка з акторськими прем’єрами у цій виставі.
Дякуємо акторам вистави – Владиславу Писаренку та Михайлу Досенку – за те, що захищають нас наразі на війні. Усім нашим акторам, хто на війні, дякуємо. Взагалі, усім-усім нашим захисникам, завдяки кому ми можемо грати вистави і жити в незалежній Україні, дякуємо.
А ще хочемо подякувати усім службам і департаментам нашого театру, завдяки кому ці гастролі відбулися.