Новини

Доступний театр – квитки від 20 гривень!

Безпрецедентні умови відвідування столичного театру – квитки від 20 грн. на майже весь репертуар Основної сцени.

Від сьогодні і протягом кризи ми знижуємо вартість квитків на наші вистави. Тепер наша програма #доступнийтеатр діятиме на більшість вистав репертуару. Це – непростий крок, але ми хочемо, щоб люди під час пандемії та політичної кризи не втрачали надію, ходили в театр, бачили прекрасне, розширювали кругозір і ставали трошки щасливішими. Стас Жирков, директор-художній керівник театру: “Сьогодні політика та пандемія забирають на себе усю увагу. Ми ж хочемо стати ближчими нашим глядачам і пройти разом цей складний момент нашого життя”.

Для тих, хто придбав квитки на вистави, що відбуватимуться з 6.11.2020 по 31.12.2020 без знижки, маємо приємний бонус! Зателефонуйте нашим адміністраторам за номерами 097 725 33 54, 067 408 26 18, 044 517 41 04 (з вівторка по неділю з 11:00 до 17:00), з та оберіть виставу, яку б ви хотіли побачити додатково. Театр подарує вам запрошення на цю виставу.

Нагадуємо, що вистави демонструються з урахуванням усіх заходів безпеки, тому відвідувати театр цілком безпечно. Ми, зі свого боку, дотримуємся усіх карантинних вимог – це і скрінінг температури на вході в театр, і розсадка в залі на 50% місць, і наявність антисептиків, і заміна паперових програмок QR-кодами, які зручно зчитати з будь-якого мобільного пристрою. В театрі можна знаходитися лише в захисній масці або респіраторі #тримайсясвогоберега #nowiswow