Новини

Благодійний ярмарок “Усі найкращі речі на підтримку наших найкращих” – 28 жовтня

28 жовтня в Театрі на лівому березі відбудеться дуже важлива подія – Благодійний ярмарок “Усі найкращі речі на підтримку наших найкращих”.

Речі з історіями від акторів театру, одяг Spadshchyna від Артура Логая, фірмове пиво від Дмитра Олійника, свічки, книжки, прикраси, картини від працівників театру. А ще шопери, шкарпетки, листівки від проєкту “Києвотерапія”. Плюс квиткова лотерея. Ба більше – смаколики, які своїми руками виготовили улюблені актори. Портретна зйомка прямо на локації від Анастасії Мантач.

І це ще не все. Саме актори нашого театру продаватимуть всі ці речі.

На десерт Анастасія Пустовіт та Сергій Кияшко проведуть аукціон ексклюзивних речей від театру для поціновувачів – прапор вистави “Погані дороги” з автографами творчої команди, ексклюзивне вино “Viva Corsica” від Олесі Жураківської, підписана творчою групою вистави п‘єса “Море… Ніч… Свічки…”, частина декорації з вистави “Клас” та архівний постер.

І це все в супроводі музики в живому виконанні на театральному фортепіано.

Усі найкращі речі ярмарку можна буде придбати за донати. Всі зібрані кошти ми направимо на потреби наших найкращих колег, які сцену змінили на окоп, робоче місце – на місце в евакмобілі, а сценічний одяг – на військовий.

Також можна задонатити на банку:

🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/6CbeCrXGbF

💳Номер картки банки 5375 4112 0774 6764

Чекаємо на вас! Вхід вільний.

📅 28 жовтня

⏰ 15:00-18:00 – ярмарок

⏰ 17:30 – аукціон ексклюзивних театральних лотів

📍 Театр на лівому березі (Київ, Броварський пр., 25)