Афіша подій

повернутись до афіш
Початок вистави 19:00
Життя попереду

Мова вистави - українська

Тривалість - 2 год. 20 хв.

Жанр - Роман про Розу, або недитяча історія

Прем'єра - 25 листопада 2017 року

Автор - Еміль Ажар

Режисер - Дмитро Богомазов

Художник - Петро Богомазов

Звукорежисер - Олександр Курій

Музика - Олександр Бегма

- Михайло Кукуюк

- Андрій Самінін

Пісні - Михайло Кукуюк

Художники зі світла - Тетяна Кислицька, Сергій Шалабанов

Театральна премія «Київська пектораль-2018» в номінаціях: «Краща драматична вистава”, “Краща режисерська робота” – Д. Богомазов, “Краща чоловіча роль” – Лев Сомов (за роль Мадам Рози).

Колишня повія, стара польська єврейка мадам Роза пройшла гітлерівський концтабір. Тепер вона утримує в емігрантському кварталі Парижа притулок для дітей, народжених поза законом. Один з вихованців притулку – арабський підліток Момо. Він як і всі діти має мрію. Мрія ця проста і водночас недосяжна. Момо хоче мати свій дім, бути коханим і кожного вечора обіймати маму. Маму, якої в нього ніколи не було. Це історія про велич і силу безмежної любові.

Богдан Панкрухін, Yabl.ua:

“Життя попереду” — це сумна, але потрібна ода дитинству кожного з нас. Вона змушує пригадати ті безтурботні часи, коли від будь-яких проблем та труднощів можна було втекти у невідомому напрямку своїх фантазій, і кожна така втеча могла перетворитися на справжню захопливу пригоду. Вистава говорить з глядачем на дуже важливі теми, хоч і вустами маленького наївного хлопчика, який лише мріє бути потрібним комусь.

Актори

Мадам Роза
Юссеф Кадір
Бананія
Синій клоун
Мосьє Гітлер
Музиканти:
вокал, гітара
вокал, акордеон
Олександр Бегма