Афіша подій

Прем'єра
повернутись до афіш
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 30-200 грн
Токсини

Мова вистави - українська

Тривалість - 2 год. без антракту

Жанр - Теа-кліп

Прем'єра - 23 листопада 2019 року

Автор - Кшиштоф Бізьо

Режисер - Олексій Лісовець

Художник - Юрій Ларіонов

Художниця по костюмам - Христина Корабельникова

Трапляється так, що батько повертається через 20 років, аби зустрітись з вже дорослим сином. Як пояснити чому в житті так сталось, як знайти потрібні слова і чи можливо налагодити стосунки? Дехто втрачає дитину, і намагається помститись вбивці. Але чи помста загоїть рани втрати? Або ж тобі пропонують посаду твоєї мрії, ти один з сотень претендентів, проте, за це ти змушений заплатити своїм минулим, частиною життя та єдиним що маєш – спогадами. Чи це справедлива ціна заради майбутньої посади?

Всі герої цієї історії бажають змінити світ на краще, прагнуть віднайти справедливість, позбутись токсичності. Проте, що робити, якщо в певний момент усвідомлюєш, що ця токсичність – частина тебе самого? Перебуваючи в соціумі, ми періодично отруюємо життя одне одному. Токсичність – частина нашої дійсності.

П’ять дверей – за кожною з них своя історія. П’ять ситуацій – п’ять версій розвитку подій, хоча здавалося, що фінал незмінний. П’ять захоплюючих сюжетів на межі. На межі токсичності. Пошукаємо шлях до зцілення?

Актори