Афіша подій

Прем'єра
повернутись до афіш
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 105-360 грн
Гарантія 2 роки

Мова вистави - українська

Додаткова інформація - 16+

Тривалість - 140 хв. з антрактом

Жанр - Квест

Авторка - Сіркку Пелтола (п'єса "Людяна людина")

Режисерка - Тамара Трунова

Сценічна редакція - Тамара Трунова

Художник-сценограф - Юрій Ларіонов

Художниця по костюмам - Христина Корабельникова

Композитор - Олександр Кохановський

Помічниця режисерки - Лаура Вілцане

Ми живемо в епоху науково-технічної революції – оновлення гаджетів, позбавлення від зморшок та залежності від кількості лайків у соціальних мережах. Ми відвідуємо найкрутіші тренінги з саморозвитку, проте не в змозі банально прибити полицю чи доглянути рослину. Ми годинами сидимо в Інтернеті, але не знаходимо час відвідати найрідніших людей. Google знає більше за нас, проте ми невпинно намагаємось з ним конкурувати. Людина перестала бути людиною. Спробуємо знайти когось справжнього?

Тамара Трунова, режисерка вистави:
«Те, що зараз відбувається у світі, спрямовано на знищення емоційної матерії. Тільки з бездушною людиною можна зробити все, що завгодно».

Ірина Чужинова, театрознавиця, театральна критикиня:

«Тамара Трунова бытовую мелодраму финской драматургессы превращает в поэму о нашей неуклюжей жизни, лишенной теплоты и счастья. Методами перевода театра в поэзию, быта – в метафору, пьесы – в образно-ритмическую структуру Тамара владеет виртуозно. В ее режиссерском стиле литературные обороты преобладают над театральными приемами. Поэтому сценический текст читается через разгадывание-угадывания, а не через прямые актерские эмоциональные иллюстрации разных наших запущенных и не очень девиантных состояний. Как и в предыдущих работах Тамары, в этом опусе много сновидческого, сюрреалистического. По-моему, именно такие спектакли возвращают театру достоинство. Театр не хочет утешать, развлекать и поучать. Театр просто исследует мир и человека. И грустит о нашей общей участи: мы бесконечно ищем сложные ответы на легкие вопросы, а потом забываем их запомнить».

 

Актори

Дружина сина
Колишня дружина
Внутрішній голос 1
Внутрішній голос 2