Афіша подій

Прем'єра
повернутись до афіш
Початок вистави 19:00
Ціна квитка 150-360 грн
Гарантія 2 роки

Мова вистави - українська

Додаткова інформація - 16+

Тривалість - 140 хв. з антрактом

Жанр - Квест

Прем'єра - 29 червня 2019 року

Автор - Сіркку Пелтола

Режисерка - Тамара Трунова

Художник-постановник - Юрій Ларіонов

Художниця по костюмам - Христина Корабельникова

Помічниця режисерки - Лаура Вілцане

Знайомтесь: Райне Куккіа – наш працівник відділу кадрів. Колишній! Працівник відділу кадрів. Ви його добре знаєте! Це той – дивакуватий, далекий від реалій сучасного світу, надто чужий для суспільства, що зосереджене на техніці, прогресі та ефективності. Райне втратив роботу і це змінило звичний хід подій, бо як тепер існувати в “світі прогресу та ефективності”? Залишається лише одне – терміново “апгрейдити” своє життя!

Ми живемо в епоху науково-технічної революції – оновлення гаджетів, позбавлення від зморшок та залежність кількість лайків в соціальних мережах. Ми відвудіємо найкрутіші тренінги з саморозвитку, проте не в змозі банально прибити полицю чи доглянути рослину. Ми годинами сидимо в інтернеті, але не знаходимо часу відвідати найрідніших людей. Google знає більше за нас, проте ми невпинно намагаємось з ним конкурувати, отримуючи знання, які зовсім не стосуються людини. Людина перестала бути людиною. Спробуємо знайти когось справжнього?

Тамара Трунова, режисерка вистави:
«Те, що зараз відбувається у світі, спрямовано на знищення емоційної матерії. Тільки з бездушною людиною можна зробити все, що завгодно.»

Актори: Анатолій Ященко, Лев Сомов, Акмал Гурєзов, Андрій Ісаєнко, Леся Самаєва, Ірина Мак, Світлана Штанько, Оксана Жданова, Марія Заниборщ, Дмитро Олійник, Ірина Ткаченко, Оксана Черкашина, Катерина Качан, Костянтин Костишин, Анастасія Пустовіт, Євген Авдєєнко

Актори

Марія Заниборщ