Афіша подій

повернутись до афіш
Початок вистави 15:00
Дванадцята ніч, або Що захочете

Мова вистави - українська

Тривалість - Вистава на 2 дії

Жанр - Бешкетна комедія

Прем'єра - 18 березня 2017 року

Автор - Вільям Шекспір

Режисери - Дмитро Богомазов

- Андрій Самінін

Художник - Петро Богомазов

Хореограф - Олексій Скляренко

Музичне рішення - Олександр Бегма

Сучасний переклад - Юрій Андрухович

Всі мріють про кохання, але часто пристрасно закохуються зовсім не в того, хто готовий відповісти їм взаємністю.

Одна з найвеселіших комедій Шекспіра, повна жартів і життєствердного оптимізму, була написана у 1601 році. Названа вона на честь Дванадцятої ночі, якою закінчувалося в давнину найголовніше, найсвященніше і наймогутніше зимове свято Йоль — свято середини зими. Дванадцята ніч — це ніч народження нового року, нового життєвого циклу. В дванадцяту ніч брами світів відкриті, і всі їхні мешканці збираються разом, щоб веселим бенкетом вітати нове життя. Вважається, що це найбільш мирний час в році, коли навіть злі духи гідні поваги, привітання і святкового частування.

Сучасний переклад п’єси зробив письменник Юрій Андрухович. Вистава має театральну премію «Дзеркало сцени-2018» за  акторський ансамбль. Також у цьому році отримана «Київська пектораль-2018» у номінаціях «Краща камерна вистава» та «Краща музична концепція вистави».

Ірина Голіздра, Yabl.ua:

“Вистава для тих, хто втомився від похмурої класики в традиційному форматі. У залі глядач поринає у самісіньку ніч – темні лаштунки, чорний поміст. Його немов заманюють у цю обмежену темними контурами реальність, де загострюється відчуття фатуму, якоїсь неминучості.

Це спектакль інтонацій: сумних, веселих, пустотливих і ліричних. Мелодраматична лінія приправлена безпосереднім світосприйняттям, яке властиво юності, коли ти бачиш світ крізь рожеві окуляри. Ніжність, палкість, пристрасть зливаються у єдиний мотив.

Темрява шекспірівської ночі освітлюється світлом оголених, хоч і приховуваних, почуттів героїв. Ейфорія почуттів – свято, яке відгукується в кожному серці шекспірівських персонажів”.

Актори

Орсино, Князь Іллірійська
Віола (Цезаріо)
Марія Заниборщ
Олівія, графиня з Іллірії
Марія
Христина Люба
Пан Тобіас Риги
Олександр Рудинський
Пан Ендрю Трясощок
Павло Шпегун
Мальволіо
Олександр Коваль
Блазень з будинки Олівії
Олександр Бегма
Фабіан
Михайло Дадалев
Куріо
Максим Кириченко
Себастьян
Євген Григор'єв
Антоніо
Артем Шемет
Капітан, Священик, Офіцери, Моряки
Олександр Бондар
Максим Кириченко
Борис Савенко